998 lub 112 pbzodek@gmail.com

W niedzielę 26 listopada 2017 r. w hali sportowej w Pępowie został rozegrany I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP, w którym wzięło udział sześć drużyn: Skoków (gmina Borek Wlkp.), Sułkowice (gmina Krobia),
Kunowo (gmina Gostyń), Godurowo (gmina Piaski), Ludwinowo i Skoraszewice (obie drużyny z gminy Pępowo). Naszą gminę reprezentowały dwie drużyny, ponieważ był to pierwszy turniej powiatowy i zdecydowano że gmina gospodarz może wystawuć dwie ekipy. Po ciężkich i widowiskowych zmaganiach klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce – OSP Kunowo
II miejsce – OSP Skoków
III miejsce – OSP Ludwinowo
IV miejsce – OSP Godurowo
V miejsce – OSP Sułkowice i OSP Skoraszewice
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim w przyszłym roku.