998 lub 112 pbzodek@gmail.com

W piątek, 17 listopada br. około 11 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Pępowie na ul. Powstańców Wielkopolskich. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w mostek na przydrożnym rowie urzerzył samochód dostawczy. Kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń pozostał na miejscu, a przybyłe
do zdarzenia zastępy (2 z naszej OSP i 2 z JRG Gostyń) powróciły do baz.Ponownie około 13 jeden zastęp naszych druhów udał się na miejsce wcześniejszego zdarzenia z udiałem ,,dostawczaka”, gdzie doszło do wycieku płynów podczas jego wyciągania z rowu na lawetę.
Wieczorem (około 20:30) dwa zastępy OSP Pępowo i dwa JRG Gostyń udały się do zdarzenia na trasie Pępowo – Krzekotowice, gdzie miało dojść do wycieku oleju z cystrny, która zsuneła się do rowu. Po przybyciu na miejsce nie stwierdzono wycieku i na miejscu pozostał jeden zastęp z naszej jednostki na czas przepompowywania tłuszczu zwierzęcego do podstwionej cysterny.